538ZOBRAZENÍ

Jednou z kriterií, podle které se rodiny s dětmi velmi často rozhodují při výběru dovolené je nejen vhodný přístup do moře pro děti, ale hlavně aby v daném letovisku bylo bohaté zábavné a sportovní vyžití pro děti.

Právě takovým to ideálním místem v Itálii je přímořské letovisko Lido Adriano, které se nachází 150 km pod Benátkami a jen 8 km od města Ravenna.

V okolí do 50 km od letoviska Lido Adriano se nachází řada známých zábavních a vodních parků. Z těch nejvíce navštěvovaných je Mirabilandia, největší zábavní park v Evropě, vzdálený z Lido Adriano pouhých 16 km a s možností návštěvy druhý den zcela zdarma. Další oblíbené atrakce v blízkém okolí jsou Italia in miniatura, Fiabilandia, Oltremare, Delfinario, Atlantica a další. Všechny jmenované zábavní parky jsou vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé , kteří jsou z atrakcí tak nadšení, že se do Mirabilandie vracejí i následující rok.

Pobyty v letovisku Lido Adriano nabízí již od roku l990 cestovní kancelář Martinitour, a to vlastní i autobusovou dopravou. Jedná se převážně o ubytování v apartmánech v různých cenových relacích, a to od klasických až po velmi luxusní. Apartmány si můžete vybírat podle mnoha kriterií – vilka, bungalov, rezidence, bazén, tenis, polopenze, podle vzdáleností od moře a samozřejmě podle dalších vlastních požadavků.