631ZOBRAZENÍ


Ostrov Ibiza

je někdy nazýván jako Španělský bílý ostrov lásky. Nalezneme ho v západní části Středozemního moře v souostroví označovaném souhrnně jako Baleárské ostrovy, které leží necelých 100 km od domovského pobřeží Španělska. Mezi Baleárské souostroví patří také ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Dovolená Ibiza - je ovšem nejžádanější.

Dovolená Ibiza 

to jsou největší a nejživější diskotéky vůbec v celé Evropě, proto dovolenou na Ibize se doporučuje zejména mladým lidem. Zda-li si vyberete destinaci dovolená Ibiza, zajistěte si ubytování s dostatečným velkým předstihem. Během letní sezóny je zde velký příliv turistů z celého světa.

 


Nejvhodnější počasí na dovolenou

Klima na Ibize je po celý rok díky Středozemnímu moři mírné, přesto se ale denní teploty pohybují v rozmezí 15 až 30 °C. V noci se pak v zimních měsících ručička teploměru zastavuje jen několik stupňů nad nulou.

Nejnavštěvovanější měsíce jsou od května do poloviny září. Krásy ostrova Ibiza lze také objevovat koncem září nebo v říjnu jelikož je moře stále teplé jako kafe, jen slunce zapadá poněkud dříve.