97ZOBRAZENÍ


Chcete si zahrát Váš oblíbený golf na jednom z nekrásnějších míst planety? Spojit aktivní dovolenou s relaxací na pláži, poznáváním historických památek a panenské přírody? Srí Lanka má pro Vás jedinečné řešení.

Vyhlášené resorty

Luxusní golfové resorty jsou na Srí Lance vyhlášené. Najdeme je roztroušené po celé délce ostrova. Milovníci golfu jistě zaplesají nad střediskem Nuwara Elliya Golf Club, který vznikl již v roce 1889. Jeho dlouhá tradice zaručuje prvotřídní služby i zázemí. Je to největší golfové hřiště v celé Asii. Najdeme jej přímo ve středu města a je rozděleno na 3 části. Má 7 jamek u klubovny, 3 jamky jsou v kopcovitém terénu trefně nazvaném Švýcarsko a zbylých 8 jamek je v těsné blízkosti místního potoka. Je to jedno z nejhezčích a nejžádanějších golfových hřišť v celé Asii. Zahrnuje bar, jídelnu, halu na badminton, billiard a několik dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím. Nuwara je navíc klasické anglické koloniální město se specifickou atmosférou.  K dalším golfovým letoviskům patří Royal Colombo Golf Club nebo Victoria International Golf and Country Resort. Nachází se V Colombu, Nuwara Eliyi a Kandy.

Pláže, příroda a pohoda

Na ostrově se kromě golfu můžete koupat v blankytných vodách moře, zažívat malá gurmánská dobrodružství při ochutnávání místních specialit nebo využít služeb místních masérek a dopřát si skvělé ajurvédské masáže. Milovníci aktivního odpočinku jistě nepohrdnou množstvím nabízených výletů za přírodními krásami, památkami a návštěvou továrny a plantáží, kde se zpracovává typický a věhlasný cejlonský čaj.